Posted by Administrator On Грудень - 17 - 2015 0 Comment

Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн, Посольство королівства Іспанія в Україні урочисто відкрили для шанувальників іспанської історії та культури. Урочисте відкриття виставки відбулося 11 грудня, о 17:00 у Актовій залі Головного (червоного) корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Виставку відкрили Посол королівства Іспанія в Україні Хераро Бугайо Оттоне, проректор з міжнародних зв’язків Київського національного університету імені Тараса Петро Олексійович Бех, декан історичного факультету Іван Казимирович Патриляк.
ТЕРÉЗА ÁВІЛЬСКА (ТЕРЕЗА ВІД ІСУСА) – одна з головних святих покровителів Іспанії, реформатор католицької церкви. До сьогоднішнього дня жоден поважний католицький трактат про молитву не обходить своєю увагою містичний досвід Терези з Áвіли, описаний у її творах. Тереза пройшла пішки 5600 км всією Іспанією, ведучи перемовини про заснування нових громад, і заснувала 17 монастирів босих кармеліток, загальним принципом яких була строгість і простота. Тереза реформувала не лише свій Кармель, у якому була монахинею, а й взагалі багато в чому оновила дух Європи.
Свята Тереза також є однією із засновників сучасної іспанської літератури. Вона почала писати, коли їй було 50 років, але графологів вражає молода енергія, котру легко побачити по її почерку. Тереза є автором багатьох духовних пісень, писала прекрасні вірші. Автобіографія Терези Авільської посідає друге місце за кількістю перекладів на інші мови і перевидань серед усіх іспанських книг після «Дон Кіхота».

Сюжет за посиланням: https://youtu.be/XK5JE7lsM5M