Posted by Administrator On Вересень - 4 - 2015 0 Comment

Запрошуємо студентів та аспірантів історичного факультету до участі у спільному українсько-німецькому проекті (КНУ імені Тараса Шевченка, історичний факультет – Університет Людвига-Максиміліана у м. Мюнхен, Вища школа досліджень Східної та Південно-Східної Європи) на тему «Нова солідарність в Україні. Досвід громадської самоорганізації під час Євромайдану 2013-2014 років» («Neue Solidarität in der Ukraine. Erfahrungen von zivilgesellschaftlichen Selbstorganisationen während der Euromaidan- Revolution 2013-2014»).
Проект здійснюється за підтримки Фонду «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» (EVZ), Міністерства зовнішніх справ Німеччини та Фонду імені Роберта Боша, у рамках програми EVZ «Німецько-українські зустрічі молоді».
Більше інформації про щодо проекту тут: https://uanewsolidarity.wordpress.com/
Проект буде присвячено вивченню досвіду постання та діяльності громадських рухів та ініціатив в Україні під час подій Революції Гідності 2013-2014 рр. та нинішнього російсько-українського конфлікту на Сході України. Він полягатиме у записах спільною українсько-німецькою молодіжною групою відео-інтерв’ю з учасниками громадських організацій, суспільних ініціатив та активістами протестних рухів в Україні, а також з представниками української громади Німеччини. У ході проекту також матимуть місце спільні семінари та дискусії німецьких та українських учасників/ниць, екскурсії та інші культурні заходи.
Проект буде здійснено у жовтні-листопаді 2015 р. Він включатиме тижневі програми спільної роботи українсько-німецьких груп відповідно у Києві (23-31 жовтня) та Мюнхені (15-21 листопада).
У проекті братимуть участь по 7 студентів з українського та німецького боку.
Витрати на поїздку, проживання та харчування в Німеччині будуть покриті коштом проекту.
Умови участі у проекті: вік до 27 років, знання англійської мови (додаткова німецька дуже вітається), наявність закордонного паспорту.
Від учасників очікується активна участь у дискусіях та інших заходах проекту, написання есе за результатами участі у проекті (із подальшим розміщенням їх на інтернет-блозі як офіційному інформаційному ресурсі проекту).
Відбіркова співбесіда відбудеться 11 вересня 2015 р. з 10-00 год. в ауд. 349. Для участі у співбесіді прохання до 9 вересня 2015 р. надіслати CV та мотиваційний лист (до 1 сторінки тексту), складені німецькою або англійською мовами на адресу проекту:
uanewsolidarity@gmail.com