Posted by Oleg Mashevskyi On Квітень - 11 - 2023 Коментарі Вимкнено до Зустріч студентів-сходознавців із відповідальним редактором видавництва «Майстер книг»

07 квітня 2023 р. відбулась зустріч студентів-сходознавців із п. Надією ГОНЧАРЕНКО, науковим і відповідальним редактором видавництва «Майстер книг». Під час зустрічі пані Надія згадала про обставини початку роботи науковим редактором, а також про особливість роботи відповідального редактора. Вона розповіла про ініціативу, мету і завдання і почин проекту «Кримськотатарська проза українською».

Пані Надія Гончаренко охарактеризувала видані в рамках цього проекту художні твори кримськотатарських авторів, зокрема Серри Менекай «Із Алушти віють вітри», Юсуфа Болата «Алім», Ісмаїла Гаспринського «Молла Аббас», Шаміля Алядіна «Мердивен», збірки «І народився день», а також письменника Олекси Гайворонського «Повелителі двох материків», «Країна Крим». Вона повідомила про переклад і підготовку до друку книги кримськотатарського письменника Дженгіза Дагджи «Страшні роки». На завершення пані Надія зауважила про доцільність долучення студентів-сходонавців до роботи у видавництвах, зокрема з метою підготовки для книг наукових коментарів тощо.

Модерував заходом к.і.н., доцент Олег КУПЧИК.

Comments are closed.