Posted by Oleg Mashevskyi On Червень - 2 - 2021 Коментарі Вимкнено до Міжнародний семінар «Кавказознавчі зустрічі»

25-27 травня 2020 р. відбувся міжнародний семінар «Кавказознавчі зустрічі».

Спочатку зі вступним словом виступили Олег КУПЧИК(к. і. н., доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн КНУ ім. Т. Шевченка, керівник Центру досліджень історії турецького та кримськотатарського народів) та Марина ГОНЧАРУК (представник в Україні Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму).

Надалі перед студентами-сходознавцями і викладачами кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн з доповідями виступили:

  • Роберт МОБІЛІ(с. н. с. Бакинського державного університету, голова Албано-удінської общини, Азербайджанська Республіка)Удіни в Азербайджані: історія, сучасність, перспективи;
  • Гурам МАРХУЛІЯ(д. і. н., професор Сухумського державного університету, президент Кавказького міжнародного центру дослідження геоісторії та геополітики (Грузія)Геоісторія та геополітика навколо країн Південного Кавказу (1991–2020 рр.);
  • Ільгар Вахід оглу НІФТАЛІЄВ (доктор філософії з історії, доцент, завідувач відділу історії Азербайджану радянського періоду Інституту історії ім. А. А. Бакіханова НАНА (Азербайджанська Республіка)Азербайджанська Демократична Республіка:яскрава сторінка в історії азербайджанського народу.

Опісля відбулось активне обговорення доповідей. Шановні доповідачі відповіли на численні запитання студентів-сходознавців і колег-викладачів.

Організували семінар Кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету КНУ ім. Т. Г. Шевченка та Кавказький міжнародний центр дослідження геоісторії та геополітики (Грузія).

Модерував заходом д.і.н., професор, зав. кафедри Олег МАШЕВСЬКИЙ.

Comments are closed.