Posted by Oleg Mashevskyi On Жовтень - 5 - 2021 Коментарі Вимкнено до Іспанія у ХХ столітті: довгий шлях до демократії

27 вересня 2021 року студенти 1 та 2 курсів (ОП «Американістика та європейські студії») історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка мали зустріч із цікавим гостем – професором Хав’єром Наварро (кафедра нової та новітньої історії, Університет Валенсії, Іспанія).

Це другий візит шановного професора до нашого навчального закладу за програмою академічних обмінів Erasmus. Попередній візит відбувся восени 2019 року, під час якого він познайомився із розвитком іспаністики в Україні, взявши участь у Х Конгресі іспаністів України, який відбувся на базі нашого університету, та поспілкувавшись зі студентами-істориками.

Нині в рамках свого стажування професор Наварро прочитав студентам лекцію на тему: «Іспанія у ХХ столітті: довгий шлях до демократії». Вона викликала жвавий інтерес серед аудиторії, свідченням цього стала ціла злива запитань до лектора. Студентів цікавили різні аспекти історії Іспанії: від «червоного» терору та складових економічного успіху країни до національних проблем та ролі окремих історичних постатей, особливостей національної пам’яті тощо.

Щиро дякуємо професору Хав’єру Наварро за цікаве спілкування та сподіваємося на продовження співпраці!

Comments are closed.