Posted by Oleg Mashevskyi On Березень - 17 - 2019 0 Comment

3

Викладач кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Пількевич Вікторія Олександрівна пройшла наукове стажування «Академічна доброчесність: виклики сучасності» у Варшаві з 6.02. 2019 по 9.02. 2019 р., організоване Вищим Духовним Семінаріумом Університету С. Вишинського.

Під час стажування було взято участь у круглому столі за участю польських експертів компанії Plagiat.pl «Запобігання плагіату в освітньому та науковому середовищі. Програмні засоби для виявлення можливого плагіату у наукових та академічних роботах». Брифінг на тему легалізації перебування в Польщі та огляд основних правових та організаційних моментів навчання – легалізація документів, апостиль, нострифікація, переклади, вступна кампанія (Фундація ADD) та презентація стипендіальних і грантових програм, а також порядок подання заяв на фінансування навчання і проведення наукових досліджень у польських закладах вищої освіти (SEW при Варшавському Університеті) дали корисну інформацію для подальшої наукової роботи. Цікавим було відвідування Сейму та ознайомлення із програмою стажування у польського Парламенті.

Отриманий досвід планується використати для вдосконалення подальшої наукової роботи та популяризації актуальної проблеми наукового життя – академічної доброчесності.