Posted by Administrator On Грудень - 6 - 2018 0 Comment

Колектив кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка із сумом сповіщає, що 5 грудня 2018 року на 79-му році життя відійшов у Вічність ветеран кафедри, кандидат історичних наук, доцент, Григорій Іванович ІГНАТЧЕНКО (1940 – 2018). Пішла за межу щира, чуйна людина, чудовий лектор та мудрий наставник. Ми завжди пам’ятатимемо його невичерпну енергію, добру посмішку та незмінний позитив у спілкуванні. Його численні вихованці із особливим теплом згадуватимуть його неперевершений лекторський стиль, справедливість та незмінне прагнення до вдосконалення.

Григорій Іванович зробив помітний внесок у становлення вітчизняної новістики та сходознавства в КНУ імені Тараса Шевченка, у дослідження гострих національних проблем країн Західної Європи та Канади. Пам’ять про Григорія Івановича Ігнатченка завжди буде у наших серцях… Колектив кафедри висловлює щирі співчуття родині та близьким, друзям Григорія Івановича….

Прощання із ним відбудеться 7 грудня 2018 року об 11.00 у Спасо-Преображенській церкві за адресою: м. Київ, Повітрофлотський проспект, 29.