Posted by Administrator On Лютий - 12 - 2017 0 Comment

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ОЛІМПІАДИ З ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

Шановні старшокласники!

Запрошуємо Вас взяти участь у

Всеукраїнських олімпіадах

«Іспанія та латиноамериканський світ»

 та «Китай: минуле та сьогодення»

Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра нової  та новітньої історії зарубіжних країн (освітні програми «Американістика та європейські студії» та «Сходознавство)

http://history.univ.kiev.ua/uk/?option=com_content&view=article&id=ID_69http://history.univ.kiev.ua/uk/?option=com_content&view=article&layout=edit&id=140) спільно з посольствами іноземних держав, громадськими організаціями, Інстутом Конфуція.

проводять Всеукраїнські олімпіади  «Іспанія та латиноамериканський світ» та «Китай: минуле та сьогодення (для учнів 10–11-х класів).

Олімпіади проходить в два етапи:

І етап

Старшокласникам пропонується підготувати та надіслати до журі конкурсу наукове есе обсягом 5-8 сторінок друкованого тексту.

Есе  приймаються до 01 березня 2017 року на електронну скриньку  competition.spain.la.knu@gmail.com

  Телефони для довідок: 099 256 38 14 Шевченко Наталія Ігорівна;  096 627 21 90 Люлька Віталій, 068 352 52 85 Машевський Олег Петрович.

ІІ етап

Кращі есеїсти, яких відбере журі конкурсу, будуть запрошені до участі у фіналі Олімпіад, який відбуватиметься  на історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка 17 березня 2017 року о 12 годині в аудиторії 349 (м. Київ, вул. Володимирська 60, Головний (червоний) корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка).

Переможці отримають заохочувальні призи та відзнаки від співорганізаторів: історичного факультету, посольств іноземних держав, громадської організації «Українська асоціація американістики», громадської організації «Українська асоціація китаєзнавців» та Інституту Конфуція.

ІНФОРМАЦІЙНІ ЛИСТИ З ДЕТАЛЬНІШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ КАФЕДРИ НОВОЇ ТА НОВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН.

Олімпіада-іспаністика-Латинська АМЕРИКА 2017

Олімпіада-з-Китаєзнавства-2017