Posted by Oleg Mashevskyi On October - 17 - 2020 0 Comment

12 жовтня 2020 року в онлайн режимі студенти та магістри американісти нашої кафедри прослухали надзвичайно цікаву лекцію “Змагання за Білий дім — про поточну виборчу кампанію у США”.

Лектор: американський журналіст українського походження АДРІЯН КАРМАЗИН – у минулому директор Української служби Голосу Америки (2005-2015) та радник зі стратегічних комунікацій і розвитку Фундації «U.S.-Ukraine», експерт Української асоціації американістики, фахівець з українсько-американських відносин, медіа та стратегічних комунікацій.

Організатори заходу: проф. Олег Машевський, доц. Ольга Сухобокова, кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн КНУ та Українська асоціація американістики.

Karmazyn-Audience

У лекції Адріян Кармазин сформулював та охарактертзував головні особливості президентської виборчої кампанії 2020 та тенденції поточного суспільно-політичного життя у США, визначив їх кореляцію з майбутніми виборами. Надзвичайно великий інтерес аудиторії (понад 40 учасників) засвідчила ціла злива питань до лектора. Змістовна відповідь Адріяна Кармазина на кожне з них розширила наші уявлення про передвиборчі перегони в США, роль медіа, “українське питання” у контексті американських президентських виборів та політичної боротьби в цілому. Кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн КНУ та Українська асоціація американістики дякують Адріяну Кармазину за чудову й актуальну лекцію. Сподіваємося на продовження спільного розгляду теми американських виборів під час наступних міжконтинентальних зустрічей.

You must be logged in to post a comment.