Posted by Oleg Mashevskyi On February - 10 - 2020 0 Comment

19 листопада 2019 р. в приміщенні Національного музею Тараса Шевченка відбулось нагородження переможців Всеукраїнського студентського конкурсу есе на тему «Азербайджанський мультикультуралізм як фундаментальна концепція миру і толерантності». Конкурс організувала державна установа – Бакинський міжнародний центр мультикультуралізму.

З вітальними словами до переможця, призерів й учасників конкурсу звернулися Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні п. Азер Худієв, а також радник Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму Тофіг Аббасов.

Приємно відзначити, що 1 місце у конкурсі есе зайняла Марина СТЕЦЕНКО – студентка кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн (ОП «Сходознавство» ОР «Бакалавр», 4 рік навчання, науковий керівник доцент Олег КУПЧИК). Як нагороду за перемогу переможницю конкурсу запрошено для участі в Зимовій колі мульттикультуралізму, яка пройде в Азербайджані у лютому 2020 року.

Відзначимо, що інші студенти нашої кафедри, які взяли участь в конкурсі есе, так само обійняли високі місця: МУГУМОВ Ян – 4 місце, КРИСАК Катріна – 5 місце, ВЕРБИЦЬКА Дар’я – 6 місце, отримали сертифікати й подарунки.

 You must be logged in to post a comment.