Posted by Administrator On April - 7 - 2019 0 Comment

Кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів історичного ф-ту, ГО «Українська асоціація американістики» запрошують

8 квітня 2019 року о 13:00

Історичний факультет

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

вул. Володимирська, 60, аудиторія 349

Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів факультету на зустріч з представниками Інституту міжнародної освіти, Програми імені Фулбрайта в Україні. ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ ПРО МОЖЛИВОСТІ, ЩО НАДАЄ ПРОГРАМА, УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСАХ НА ОТРИМАННЯ ФУЛБРАЙТІВСЬКИХ СТИПЕНДІЙ ДЛЯ НАВЧАННЯ на магістерських програмах або проведення  досліджень в університетах США.

У березні розпочато прийом документів на перші з фулбрайтівських конкурсів:

• Fulbright Graduate Student Program. НАВЧАННЯ В АМЕРИКАНСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТАХ ВІД ОДНОГО ДО ДВОХ РОКІВ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА. У КОНКУРСІ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ СТУДЕНТИ СТАРШИХ КУРСІВ, ВИПУСКНИКИ ВНЗ.  Документи приймають ДО 16 ТРАВНЯ  2019 року.
  • Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program. Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.

Документи приймають  до 1 червня  2019 року.

Запрошуємо всіх зацікавлених на зустріч.