Posted by Administrator On October - 28 - 2018 0 Comment

Вийшов новий збірник про азербайджансько-українські відносини «Кавказознавчі читання». Він присвячений 100-річчю утворення АДР та 100-річчю установлення дипломатичних відносин між Азербайджанською Демократичною Республікою та Українською Державою. Книга містить статті, в яких українські й азербайджанські учені досліджують історію Азербайджану, політичні, соціально-економічні й культурні аспекти азербайджансько-українських відносин.

Упорядниками збірника є українські історики Олег Купчик (кандидат історичних наук, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка) і Любов Шпаковськи (кандидат історичних наук, асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка).

Структурно збірник поділяється на три тематичні розділи: «Азербайджан в геополітичному вимірі», «Азербайджансько-українські відносини» та «Особистісний зріз азербайджансько-українських відносин». Власні дослідження у ньому представили як азербайджанські (А. Даміров, І. Ніфталієв, М. Хасанов, А. Тагірзаде, Ф. Туранли), так і українські (О. Василюк, О. Дудник, Н. Зуб, В. Єгорова, Ю. Кочубей, О. Купчик, Я. Купчик, Ю. Латиш, С. Пивовар, В. Ціватий, Л. Шпаковськи) дослідники.

Науковий збірник розрахований на студентів, викладачів, учених, і всіх,, хто цікавиться історією Азербайджану й азербайджансько-українськими відносинами.

dav dav dav dav