Posted by Administrator On October - 25 - 2018 0 Comment

Кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн (Центр латиноамериканських та іберійських студій «Casa Iberoamericana») спільно із НТС історичного факультету запрошує вас на наукову дискусію «Чи була спроба «світової революції» 1968 року? (до 50-х роковин молодіжних протестів)». Спробуємо проаналізувати цей феномен надзвичайної молодіжної активності на прикладі США, Франції, Німеччини та Мексики.

Участь в обговоренні візьмуть: д.і.н. Андрій Мартинов та Олег Машевський, к.і.н. Олександр Комаренко та Макар Таран, к.п.н. Олександра Ковальова, студ. Богдан Бронтерюк. Модеруватимуть захід к.і.н. Тарас Грищенко та Наталія Шевченко.

Зустріч відбудеться 25 жовтня 2018 року о 13.00 (ауд. 460). Запрошуємо і вас приєднатися до цікавої дискусії!