Posted by Administrator On Жовтень - 22 - 2018 0 Comment

У період із 10 по 17 вересня 2018 р. на Історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка в межах роботи «ЦЕНТРУ ДОСЛІДЖЕНЬ ІСТОРІЇ ТУРЕЦЬКОГО ТА КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДІВ» (керівник доцент Олег Романович Купчик) кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн  для студентів 3-го року навчання ОР «бакалавр» ОП «Сходознавство» був прочитаний КУРС ЛЕКЦІЙ З СУЧАСНОЇ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ТУРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ. Курс складався із трьох лекцій:

• Загальні проблеми та перспективи зовнішньої політики Турецької Республіки;
  • Енергетична політика Анкари;
  • «М’яка сила» Турецької Республіки як інструмент зовнішньої політики країни.

Гостьовим викладачем виступив випускник кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Історичного факультету  докторант Університету Акденіз Андрій БОЙКО.

Під час занять студенти ознайомилися із сучасним зовнішньополітичним становищем Турецької Республіки, основними викликами, які стоять перед Анкарою у площині міжнародних відносин, теоретичними засадами зовнішньої політики країни тощо. Студенти виявили неабияку зацікавленість у вивченні вищезазначених тем а під час дискусій також продемонстрували високий загальний рівень знань та обізнаності у проблемах як окремої країни, так і регіону загалом.

За матеріалами Олега Машевського.