Posted by Administrator On October - 17 - 2018 0 Comment

16 жовтня 2018 року завідувач кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного ф-ту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член правління ГО «Українська асоціація американістики» («The Ukrainian Association for American Studies») проф. Олег МАШЕВСЬКИЙ; керівник  Центру латиноамериканських та іберійських студій «CASA IBEROAMERICANA» кафедри, голова департаменту латиноамериканістики ГО «Українська асоціація американістики» доцент Наталія ШЕВЧЕНКО; кандидат філологічних наук, викладач Інституту філології КНУ Олена БРАТЕЛЬ відвідали Посольство Федеративної Республіки Бразилія в Україні й зустрілися з Послом Освалдо Біато Жуніор (Oswaldo Biato Junior) та співробітниками Посольства. На зустрічі обговорювалися підсумки співпраці між історичним факультетом та Посольством, а також низка наукових та культурних проектів, які передбачається спільно реалізувати протягом 2018-2019 років.