Posted by Administrator On October - 15 - 2018 0 Comment

Кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн, НТС    історичного факультету, Українська асоціація американістики запрошують на АМЕРИКАНСЬКІ ЗУСТРІЧІ. Зустріч перша: ОСВІТА В АМЕРИКАНСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТАХ. Лектор: доцент Олександр КОМАРЕНКО.Модератор: заступник голови НТС історичного факультету Роман ГОНДЗ. Куратор проекту: професор Олег МАШЕВСЬКИЙ.

Чекаємо всіх охочих 17 жовтня 2018 р. о  13.00 в ауд. 349, історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка,  Головному (червоному) корпусі, м. Київ,вул. Володимирська 60.

КОМАРЕНКО Олександр Юрійович,кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Двічі Стипендіат Програми Академічних Обмінів США імені Фулбрайта: 1994 р. – СТЕНФОРДСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (Стенфорд, США); 2017 – 2018 рр. – ГЕМЛАЙНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (Сент-Пол, США).

Гостьовий (запрошений) професор: УНІВЕРСИТЕТУ АЙОВИ (Айова Сіті, США) в 2002 – 2006 рр., Гемлайнського університету (Сент-Пол, США) в 2017 – 2018 рр.  Також запрошувався до читання лекцій в якості гостьового професора університетом Мейдзі (Токіо, Японія) та університетом Ататюрка (Ерзурум, Туреччина).