Posted by Administrator On September - 5 - 2017 0 Comment

Історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка та “УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ АМЕРИКАНІСТИКИ” запрошує опублікуватися в нашому журналі!

Шановні колеги, запрошуємо Вас опублікувати свою наукову статтю в третьому номері наукового журналу кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Американська історія та політика”.

Проблематика журналу: історія США, Канади, країн Латинської Америки, Карибського басейну, їхня зовнішня та внутрішня політика, міжамериканські відносини, етнокультурні та соціальні процеси.

Термін подачі статті – продовжено до 20 вересня 2017 року. Статтю потрібно надіслати на електронну пошту журналу americanist2016@gmail.com (відповідальний секретар – к.і.н. Аліна Юріївна Корнієнко), а також продублювати на пошту голови редколегії проф. Олега Петровича Машевського olegmashev@ukr.net.

Електронний журнал “Американська історія та політика” включений до переліку електронних фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук за спеціальністю «історичні науки».

Вимоги до оформлення статей

Завантажити вимоги

ЖУРНАЛ ВИДАЄТЬСЯ ЗА ПІДТРИМКИ «УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ АМЕРИКАНІСТИКИ».

З повагою редколегія.

You must be logged in to post a comment.