Posted by Mykola Khalavka On April - 11 - 2017 0 Comment

10 квітня 2017 р. відбулася лекція Посла Пакистана в Україні пана Атара Аббаса “Media’s Role in a Conflict” у прес-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв. Студенти та аспіранти історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка відвідати лекцію разом з проф. Машевським Олегом Петровичем (зав. кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн). Організатор заходу – Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин.

Світлина від Американістика та Європейські студії в КНУ імені Тараса Шевченка.Світлина від Американістика та Європейські студії в КНУ імені Тараса Шевченка.Світлина від Американістика та Європейські студії в КНУ імені Тараса Шевченка.Світлина від Американістика та Європейські студії в КНУ імені Тараса Шевченка.Світлина від Американістика та Європейські студії в КНУ імені Тараса Шевченка.

Світлина від Американістика та Європейські студії в КНУ імені Тараса Шевченка.