Posted by Administrator On March - 30 - 2017 0 Comment

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ ВИДАННЯ
«ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА 2016. АНАЛІТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ»

28 березня 2017 р. на історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка відбулася презентація видання «Українська призма: Зовнішня політика 2016. Аналітичне дослідження» // ГО «Рада зовнішньої політики «Українська призма», Фонд ім. Ф. Еберта. – Київ, 2017. – 204 с.
У презентації взяли участь викладачі, студенти, аспіранти КНУ імені Тараса Шевченка, представники громадських організацій. Докладно розповіли про видання, діяльність ГО «Рада зовнішньої політики «Українська призма голова правління цієї громадської організації ГЕННАДІЙ МАКСАК; експерт «Української призми», доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн, голова Департаменту латиноамериканістики громадської організації «Українська асоціація американістики», співавтор презентованого видання НАТАЛІЯ ШЕВЧЕНКО; завідувач кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн, член правління громадської організації «Українська асоціація американістики», професор ОЛЕГ МАШЕВСЬКИЙ; посол України в Туреччині (1992– 1997рр.) ІГОР ТУРЯНСЬКИЙ та інші поважні науковці та експерти. Відбулося жваве обговорення нагальних проблем української зовнішньої політики та міжнародних відносин.
Аналітичне дослідження є системним та комплексним аналізом зовнішньої політики України за 2016 р. Проаналізовано понад чотири десятки напрямів – від співпраці з ключовими партнерами та міжнародними організаціями до публічної дипломатії. Застосовано п`ять критеріїв оцінки – індикаторів, які базуються на новій моделі методології дослідження. Широким колом експертів досліджено і проаналізовано діяльність МЗС України, Комітету у закордонних справах Верховної Ради України та інших інституцій, задіяних у формуванні та реалізації зовнішньої політики нашої держави.
Рада зовнішньої політики «Українська призма» є мережевим неурядовим аналітичним центром, метою якого є участь у запровадженні демократичних основ вироблення та реалізації зовнішньої та безпекової політик органами державної влади України, здійснення міжнародних та загальнодержавних проектів і програм, спрямованих на поліпшення зовнішньополітичного аналізу та експертизи, посилення участі експертної спільноти у процесі прийняття рішень у сфер зовнішньої політики, міжнародних відносин, публічної дипломатії.

You must be logged in to post a comment.