Posted by Administrator On March - 7 - 2017 0 Comment

 

AMERICAN HISTORY & POLITICS: ENGLISH SPEAKING CLUB

За підтримки кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн та громадської організації «Українська асоціація американістики» на базі історичного факультету відкривається студентський англомовний клуб AMERICAN HISTORY & POLITICS: ENGLISH SPEAKING CLUB. Лекції з іноземними викладачами, перегляд фільмів, обговорення питань з історії, політики, мистецтва Америки та англомовних країн і багато іншого чекають на відвідувачів.ачів та слухачів розмовного клубу.
Англійська мова вже давно стала мовою спілкування та комунікації для всього світу, але як і будь-яка мова – вона потребує постійної практики, з чим ми і збираємось Вам допомогти. Ми впевнені, що даний проект не тільки покращить рівень Вашого володіння англійською мовою, але й надихне на подальші стажування та обміни за кордоном, заохотить до використання англомовних джерел та літератури при підготовці до семінарів та написанні курсових й дипломних робіт, а також зламає бар’єр і всі страхи перед вживанням англійської.
Нагадуємо, що ініціатива розроблена студентами для студентів, тому не бійтеся питати та пропонувати свої ідеї, тематики нових зустрічей, надсилати в спільноту корисні посилання, літературу, відео, статті тощо. Ми дуже чекаємо свіжих, креативних і нестандартних людей, які готові працювати та разом з нами вдосконалюватись. Тож беріть своїх друзів, подумайте, про що б Вам було цікаво поговорити, які Ваші сподівання від розмовного клубу і приходьте з гарним настроєм, позитивом та натхненням до нас.

Now it`s becoming official! Our team is looking forward to meeting each of you in room 438(faculty of History, 4th floor, “Chinese dream”)! Don`t be shy, come and share with us your expectations and ideas regarding next meetings. Feel free to contact either Dariia Voloshchuk or Андрій Коваль. If you have any questions.
Please be on time, take spring mood with you and enjoy yourself!
P.S. Shares are more than welcomed as always!

https://www.facebook.com/pg/AHPEnglishSpeakingClub/about/

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment.